Pozycjonowanie lokalne SEO

550,00 /miesięcznie

Pozycjonowanie lokalne jest zbiorem zaawansowanych działań SEO obejmujących lokalne wyniki wyszukiwania. Oznacza to, że w tym przypadku głównym celem okazuje się zwiększenie widoczności na frazy mniej konkurencyjne (łatwiejsze w wypozycjonowaniu) zawierające nazwę miejscowości (np. weterynarz Warszawa, serwis laptopów Gdynia)

Pozycjonowanie lokalne można wykorzystać do zwiększenia popularności swojej marki w sieci. Dzięki temu w perspektywie długofalowej (np. 6-12 miesięcy) pozyskamy wartościowych klientów, którzy będą regularnie korzystali z proponowanej oferty.

Lokalne SEO, skupia się przede wszystkim na geolokalizacji,  badaniu rynku i konkurencji, oraz lokalnym link-buildingu. W skład działań analitycznych wchodzi dodatkowo audyt SEO wskazujący mocne i słabe strony danej strategii.

Pozycjonowanie lokalne wpływa w dużym stopniu na obroty przedsiębiorstw działających w obrębie danej lokalizacji (np. województwa, miejscowości, gminy lub powiatu). Dzięki temu klienci mogą znaleźć Twój biznes w ciągu kilkunastu sekund, przez co zwiększa się prawdopodobieństwo na skorzystanie z proponowanej oferty.

482

Pomogliśmy tylu firmom

Efekty pozycjonowania lokalnego będą widoczne po mniej więcej 2-3 miesiącach od wdrożenia wstępnej strategii SEO